Do przeczytania cz.1

Posted by blath on 30 grudnia 2013 in Uzależnienie od książek |

WP_000155Święta, jak co roku przyniosły kilka prezentów, na które czekałam. Wszystkie świetne i bardzo dziękuję Gwiazdorowi. Jednak najbardziej wyczekiwane to te książkowe. Także od świąt na tapecie u mnie Andrzej Sapkowski i „Sezon burz”. Tak dawno pan Andrzej nie wydawał nic, że zaczęłam się martwić, czy coś jeszcze napisze. Nie będę liczyła „Żmiji”, o której moim zdaniem lepiej zapomnieć, że została wydana.

Poza tym czeka na mnie „Czarownica z Funtinel” Alberta Wassa. Na półkę trafiła też brakująca w serii „Nadzieja pokonanych” Terrego Goodkinda.

Okres poświąteczny to w moim przypadku wycieczki do bibliotek. Dzięki temu czekają do przeczytania: Hennig Mankell „Nim nadejdzie mróz”, „Comedia Infantil”, Arnaldur Ingridason „Grobowa cisza”, Dean Koontz „Dobry zabójca”, Mar Sjowal „Twardziel z Saffle”, Tess Gerritsen „Śladem zbrodni”, Asa Larsson „Krew, która nasiąkła”, Hakan Nesser „Całkiem inna historia”.

„Gawędziarz” Vargasa Llosy to jedna z kilku pozycji tego pisarza, które chciałabym w najbliższym czasie przeczytać.

Z takim zapasem mogę spać spokojnie.

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , ,

2 komentarze

  • avatar blath napisał(a):

    Przewijka: czytam, kiedy tylko mogę, ostatnio przy karmieniu:) i usypianiu Małego. I koniecznie jak sama idę spać, to chociaż kilka stron. Gra o tron bardzo mi się podobała, szczególnie pierwsze części. A co będziesz recenzować?

  • avatar Przewijka napisał(a):

    Jej, nie znalazłabym czasu na tyle książek. Czytam obecnie Grę o tron, a czeka jeszcze książka do recenzji. 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Copyright © 2013-2017 Rudym Spojrzeniem Na Świat All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.8.1 theme from BuyNowShop.com.